Фірма "Норма-С"

Найкращі вікна в Києві Замовити

Фірма "Норма-С" дуже хоче і все робить для того, щоб кожен, хто звернувся до нас, став Замовником, а кожен Замовник - постійним, і звертався до нас знову і знову. Адже купити вікна, жалюзі та захисні ролети в Києві – просто, а вибудувати взаємовигідні, довірчі, поважні та довготривалі стосунки із Замовником – зовсім не просто. І якщо нам це хоч якоюсь мірою вдається і наші Шановні Замовники звертаються до нас знову і знову, значить - дещо у нас все ж таки виходить... ))

Фірма "Норма-С" рада кожному Новому Замовнику, нескінченно вдячна Постійним Замовникам і щиро вдячна всім-усім за зворотний зв'язок, адже саме зворотний зв'язок допомагає нам удосконалюватися, покращувати сервіс та завжди пропонувати найкращі вікна, жалюзі та ролети Вам , наші Дорогі Друзі!


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих та приємних Вам покупок!


Мостобуд Міжнародні Авіалінії України Київстар Кока-Кола Приватбанк Правекс Київський завод шампанських вин ICTV Київпроект Богдан МТС КНЕУ Київський метрополітен Аеропорт Бориспіль Українська Залізниця Аеропорт Київ Готель Либідь БіМаркет Посольство США Henkel Туристична фірма САМ Siemens Київський річковий порт Міжнародний Соломоновський Університет Укргідроенерго WOG Фора Папірус Хліб України Vetropack ДП Антонов Динамо Київ Гедеон Ріхтер Бліц Інформ Данон Ауді Діамантбанк
© Металопластикові вікна у Києві від ЧП "Норма-С" с 1998-2024
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group