Фірма "Норма-С"

Найкращі вікна в Києві Замовити

Свідоцтво про реєстрацію Норма-С Свідоцтво платника ПДВ, Норма-С Виписка з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, Норма-С

Ми раді вітати Вас на нашому сайті.

Фірма "Норма-С" є одним із найдосвідченіших та найвідоміших підприємств України, що працюють на ринку вікон та віконних аксесуарів. У далекому вже від нас 1998 року "Норма-С" почала пропонувати своїм Шановним Замовникам металопластикові вікна, двері та балкони, а також найрізноманітнішу віконну "периферію" - жалюзі всіх можливих видів і типів, тканинні ролети, в Києві... Вибираючи "Норму -С", Ви завжди вибираєте стабільність, передбачуваність, надійність, якість та бездоганний сервіс.

Завдяки великому досвіду роботи, ретельній організації робочого процесу і, як наслідок - мінімізації витрат на всіх етапах технологічного та маркентингового ланцюжка, фірма "Норма-С" завжди пропонує Вам, наш шановний Замовник, купити металопластикові вікна та інші товари за низькою ціною при збереженні найвищої якості виготовлення, найкомфортнішого та найзручнішого для Вас сервісу, а також надійного гарантійного обслуговування.

Наша компанія має всі юридичні документи та реєстрації для виконання діяльності у сфері встановлення та обслуговування металопластикових вікон, жалюзі, захисних ролет та тканинних ролет.

  • Назва компанії - ПП "Норма-С"
  • Свідоцтво про реєстрацію ПП "НОРМА-С" № 796277
  • Свідоцтво платника ПДВ № 37616877
  • Код ЄДРПОУ № 30110748
  • Юридична адреса компанії – 03150 м. Київ, вул. Червоноармійська, 65

Ви можете ознайомитися з копіями документів на цій сторінці або у єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України на сайті Міністерства Юстиції України.

© Металопластикові вікна у Києві від ЧП "Норма-С" с 1998-2023
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group