Фірма "Норма-С"

Найкращі вікна в Києві Замовити

Ми завжди раді Вашим відгукам, побажанням та зауваженням!

Відгуки про пластикові вікна від Норма-С на Google Maps

Засклення балкона. Не вперше звертаюсь до цієї фірми. Усім задоволений.

Не вперше замовляла на цій фірмі металопластикові вікна. Тепер вони мені скліли невеликий балкон. З мінусів забули сітки, але потім швидко привезли. А так - все дуже добре, дивимося на балкончик і радіємо )

Замовив вікна вперше на цій фірмі, дуже терміново потрібно було поставити, багато фірм відмовляли через свята,менеджер пообіцяла зробити і не мало важливо встановити у святкові дні.

ВСЕ ТАК І ВІДБУЛОСЯ.

Якість хороше ставлення теж, співпрацюватиму і далі обов'язково.

ВСЕМ ДЯКУЮ!!

Замовляли вікна та захисні ролети. Поставили все дуже швидко та якісно. Всім задоволені

Замовляв у них металопластикові вікна восени, установка пройшла швидко, без затримок, про її якість можна судити по зимі, за вікнами -27, а у квартирі тепло та затишно! навесні думаю ще й жалюзі у них замовити.

Робив замовлення у них. Металопластикові вікна поставили вчасно, всі роботи виконали якісно. Тепер думаю про жалюзі.

Оцінивши дуже приємну вартість і запобіжність персоналу, замовив у фірмі "Норма-С" металопластикові вікна. Чесно кажучи, дуже переймався монтажними роботами - чи не доведеться робити ремонт після встановлення вікон. Однак і тут "Норма-С" виявилася на висоті - монтажники не тільки дуже оперативно (за кілька годин) встановили мені мої два вікна, але й проробили свою роботу настільки акуратно, що всі оздоблювальні роботи звелися до мінімуму.

Мені дуже сподобалася робота цієї фірми!

Що шукає людина, яка обдзвонює різні фірми, бажаючи зробити замовлення на металопластикові вікна?

Так, він шукає невисоку вартість. Так, він шукає хороший профіль та фурнітуру. Так, термінів та гарантій...

Але, крім цього – і, можливо, насамперед! - він шукає уважного та шанобливого ставлення до себе та до свого замовлення, запобігливості та пунктуальності, легкого та приємного спілкування. Загалом – гарного сервісу.

Обдзвонивши кілька фірм, я в результаті все одно повернулася в "Норму-С", саме тому, що таких професійних менеджерів (Світлана Постельникова та Інна Прудник), здатних зрозуміти інтереси замовника, не виявляючи при цьому грубості та роздратування, мені не щастило зустріти більше ніде! Від них буквально не хочеться йти!

Монтажник Костянтин Твердохліб також залишив найприємніше враження своєю неконфліктністю та професіоналізмом.

Кожен пункт договору було виконано на 100%! Яка це рідкість у наш час! Хочу висловити своє захоплення правильно і чітко організованою роботою фірми та побажати їй успіхів та процвітання! Колектив "Норми-С" цього заслуговує! Збережіть свій стиль роботи на довгі роки!

Наприкінці 2004 року Державний комітет статистики України вирішував непросте завдання - як правильно вибрати постачальника та виконавця робіт для заміни 88 вікон на одному з фасадів своєї будівлі.

Нас цікавила не лише невисока вартість усіх робіт, а й їхня комплексність. Ми шукали підприємство, яке взялося б за відносно невеликі наявні у нас бюджетні кошти демонтувати наші старі вікна, встановити нові металопластикові вікна, винести і вивезти за свій рахунок і своїми силами сміття, що утворилося, кваліфіковано відновити віконні укоси - і все це зробити максимально швидко і ( найголовніше!) – в умовах працюючої установи.

Ми раді, що не помилилися у виборі постачальника! Фахівці "Норми-С" з великим розумінням поставилися до наших побажань, і зробили такий складний і дуже болючий для підприємства, що працює, максимально акуратним і швидким.

металопластикові вікна до державного комітету статистики України, м. Київметалопластикові вікна до державного комітету статистики України, м. Київ

Таке велике підприємство, як наш молокозавод, постійно проводить реконструкцію найрізноманітніших приміщень та будівництво нових. Всі ці роботи, як правило, повинні бути проведені в стислі терміни - особливо роботи в приміщеннях, пов'язаних з основним виробництвом, кожну годину простою якого вельми небажаний, а часто просто неможливий.

Надійним партнером у проведенні таких робіт показала себе фірма "Норма-С". Металопластикові вікна, швидко та якісно встановлені фахівцями цієї фірми, подарували нам тишу, тепло та відсутність протягів; а сонцезахисні жалюзі вже не один рік справно служать нам і прикрашають наші інтер'єри.

© Металопластикові вікна у Києві від ЧП "Норма-С" с 1998-2024
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group